Office manager

  • Brno

Pracovní místo ( Office manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BEZ DOPORUČENKY!
V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání životopisu s fotografií.
Brněnské společnost zabývající se správou a pronájmem nemovitostí, hledá do svého kolektivu posilu na pozici Office managera. Pokud jste kreativní a samostatný člověk, věnujte prosím pozornost tomuto inzerátu.
Náplň práce:
- asistence vedení společnosti
- organizace a plánování času vedení společnosti
- kontrola a příprava podkladů k jednání, zápisy z porad, objednávky
- evidence prvotních dokladů
- vedení pokladny - práce s hotovostí
- evidence pošty a její vyřízení
- personalistika (evidence a tvorba smluv, příprava podkladů pro mzdy)
- řešení operativních problémů a požadavků majitele spol.
- jedná se hlavně o samostatnou práci
Požadujeme:
- min. ukončení SŠ vzdělání
- prokazatelná praxe na obdobné pozici 5 let
- výborná znalost Outlook, Word, Excel
- zkušenost s účetním programem Altus Vario výhodou
- schopnost obsluhy běžné kancelářské techniky
- velmi dobrá orientace v administrativě a organizaci času
- odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost a všestrannost
- příjemné reprezentativní vystupování a vzhled
- praxe v účetním programu Altus Vario výhodou
- základní znalost prvotní evidence nutná
Nabízíme:
- platové ohodnocení 30000,-
- notebook, mobilní telefon
Volné místo office manager pro lokalitu Brno.