SERVISNÍ TECHNIK

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: kariera@smart-software.cz
Pracovní náplň:
- instalace a servis pokladního systému SmartPOS (hardware i software)
- technická podpora a správa IT systému a zařízení
- poskytování HOT-LINE
- vedení skladu (příjem a výdej, evidence, hmotná zodpovědnost)

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání
- orientaci v oblasti hardware a software
- základní znalost SQL
- základní síťové znalosti
- znalost problematiky pokladních systémů výhodou
- komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
- ochotu cestovat

Nabízíme:
- HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- zajímavé platové ohodnocení závislé na pracovním výkonu
- možnost profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí
- benefitní program

Parametry:
- Datum nástupu: ihned
- Směnnost: jednosměrný provoz, prac. doba 9:00-17:30
- Požadované minimální vzdělání: SŠ
- Práce na HPP, plný úvazek
- Výše mzdy: od 18 do 35 tis. Kč
Volné místo servisní technik pro lokalitu Karlovy Vary.