Učitel/ka MŠ nebo dětská sestra, zdravotní sestra nebo kvalifikovaná chůva

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Učitel/ka MŠ nebo dětská sestra, zdravotní sestra nebo kvalifikovaná chůva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na pracovní místo: středoškolské vzdělání učitele MŠ, případně střední zdravotní vzdělání nebo kvalifikovaná chůva. Bezúhonnost podmínkou. Výhodou je praxe minimálně 5 let, povědomí o montessori pedagogice, zájem o ekologii, kreativita, hra na hudební nástroj, znalost práce na PC, flexibilita, tvořivost, angličtina, vstřícný přístup k dětem předškolního věku.
Náplň práce: hlídání dětí v celodenním provozu, aktivity odpovídající předškolnímu věku, ekologické zaměření centra s důrazem na pobyt v přírodě, práce v malé skupině (do 13 dětí), alternativní metody práce s dětmi.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu, možnost seberelizace
Mzda od: 12 000,- Kč, První kontakt emailem - životopis zašlete na uvedený e-mail nebo telefonicky denně po 16. hodině.
Volné místo učitel/ka mš nebo dětská sestra, zdravotní sestra nebo kvalifikovaná chůva pro lokalitu Žďár nad Sázavou.