STROJNÍ ZÁMEČNÍK/CE - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMEČNÍK/CE - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Náplň práce:
- střihání, řezání, ohýbání, stáčení a broušení materiálu;
- práce na NC a CNC strojích;
- práce v třísměnném provozu;
Požadujeme:
- Střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník, příp. oboru podobném (klempíř, strojní mechanik);
- praxe min. 1 rok podmínkou;
- odbornou kvalifikaci svářeče CO2;
- znalost práce na NC a CNC strojích;
Nabízíme:
- zajímavou práci na moderních technologiích ;
- kvalitní pracovní prostředí ;
- možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst ;
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy ;
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění ;
- příspěvky na stravování ;
- týden dovolené navíc.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: ivana.brozova@del.cz nebo volejte na tel. číslo: 566 657 109.
Volné místo strojní zámečník/ce - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.