PROGRAMÁTOR (KA) DATABÁZÍ - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR (KA) DATABÁZÍ - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Náplň práce:
- vývoj SW pro sběr a prezentace dat (C#, ASP.NET, HTML, SCC Delphi) vývoj a optimalizace databází (TSQL) včetně administrátorské správy
- spolupráce s ostatními útvary společnosti a se zákazníkem
- uvádění aplikací do provozu, tvorba technické dokumentace
- analýza technického řešení, servis, údržba zařízení našich zákazníků

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru se zájmem o vývoj a implementaci databázových systémů
- praxe v oboru
- ochotu pracovat v týmu, rozvíjet své znalosti a cestovat
- minimálně pasivní znalost AJ (NJ, RJ),aktivní znalost jazyků AJ (NJ, RJ) výhodou, řidičské oprávnění sk. B.
- časovou flexibilitu, analytické a logické myšlení
Volné místo programátor (ka) databází - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.