Skladník/ expedient - (Sklad hotových výrobků Nový Bor)

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Skladník/ expedient - (Sklad hotových výrobků Nový Bor) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vychystávání zboží k expedici dle expedičních požadavků
- nakládka (expedice, převozy aj.)
- příjem zboží z výroby do skladu SHV
- aktivní naskladňování a vyskladňování výrobků pomocí VZV
- v případě potřeby pomáhat při kontrole zboží dle PM a uložení na sklad
- podílení se na inventarizaci
- dodržování předpisů BOZP

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání (výuční list)
- praxe v oboru min. 1 rok
- ŘP sk. B, VZV
- znalost skladové problematiky
- částečná znalost sortimentu
- znalost na PC - Excel, Word
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- zodpovědnost a pracovitost
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na HPP - zástup za dlouhodobou nemoc
- platové ohodnocení - hodinová mzda (78,80,- CZK/hodina)
- zaměstnanecké benefity (poukázky na závodní stravování, systém Unišeků, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění)
- týden dovolené navíc

Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete motivační dopis s profesním životopisem a s uvedeným telefonickým kontaktem na Vás na emailovou adresu iveta.lindenbergova@crystalex.cz nebo se osobně dostavte na personálním oddělení Crystalexu,s.r.o.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.
Volné místo skladník/ expe