Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Lékař/ka na noční služby

Pracovní místo ( Lékař/ka na noční služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Slatinice č.p. 29. Nástup možný ihned.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, lékařská fakulta, obor všeobecné lékařství; lékař bez odborného dohledu; odbornost přednostně - ortoped, traumatolog, neurolog, revmatolog, rehabilitační lékař, internista; organizační a komunikační schopnosti; ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ MÍSTO VÝKONU: PENZION HŮRKA s.r.o., Dolní Libchavy č.p. 84, 561 16 Libchavy POŽADUJEME: - zdravotní průkaz způsobilosti od lékaře - základní znalosti hygieny a úklidu v kuchyni - vhodné pro důchodce z Libchav nebo blízkého okolí KONTAKT: Kolář ...
PENZION HŮRKA s.r.o. Libchavy, Inzerováno včera

Zubní lékař/ka ZamK Místo výkonu práce: Dr. Martínka 1491/7, Ostrava - Hrabůvka Kontakt osobně, e-mailem: hsrubarova@seznam.cz Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Ostrava.
HA Dent Ostrava s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Lékař LDN oddělení Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na životní pojištění, týden dovolené navíc. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: kamila.stoklaskova@npr.agel.cz; - osobně v pondělí a středy od 9,00 do 11,00 hod. na personálním ...
Středomoravská nemocniční a.s. Přerov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit