Lázně Slatinice a.s.

Lékař/ka na noční služby

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Slatinice č.p. 29. Nástup možný ihned.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, lékařská fakulta, obor všeobecné lékařství; lékař bez odborného dohledu; odbornost přednostně - ortoped, traumatolog, neurolog, revmatolog, rehabilitační lékař, internista; organizační a komunikační schopnosti; jazykové znalosti výhodou.

Nabízíme: uzavření Dohody o provedení práce nebo Dohody o pracovní činnosti; odpovídající mzdové ohodnocení - hodinová sazba od 160,- Kč/hodinu, v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání. Příplatky za práci v sobotu, neděli, v noci 30 % a za státní svátky 100 %. Pracovní doba: 15:30 - 7:00 hod.

Žádosti, doložené životopisem, zasílejte POUZE poštou nebo e-mailem na adresu: Lázně Slatinice a.s., personální oddělení, 783 42 Slatinice 29, e-mail: lipertova@lazneslatinice.cz.
Volné místo lékař/ka na noční služby pro lokalitu Slatinice.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka na noční služby

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Lázně Slatinice a.s.
Ulice: 29
Město: Slatinice
PSČ: 783 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miloslava Lipertová
E-mail: Miloslava Lipertová
Telefon: +420 734 572 021

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lázně Slatinice a.s.