Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DĚLNÍK/ICE VE VÝROBĚ ŠKOLNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB

Pracovní místo ( DĚLNÍK/ICE VE VÝROBĚ ŠKOLNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
2 a 3 směnný provoz, doba určitá, možnost prodloužení
Požadavky: manuální zručnost, preciznost, flexibilita, trestní bezúhonnost
Žádosti se životopisy zasílejte na uvedený e-mail
Volné místo dělník/ice ve výrobě školních a kancelářských potřeb pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI Pracoviště: Komenského 895, Nýrsko 340 22 PRACOVNÍ NÁPLŇ: lepení dílů do požadovaných tvarů z pěnových dílů a jejich potahování nehořlavou látkou, práce s lepidlem, nůžkami, lehkou pěnou a látkou. NABÍZÍME: pracovní smlouvu na dobu určitou s ...
Greiner aerospace CZ spol. s r.o. Nýrsko, Inzerováno včera

Soustružníci kovů Pozice: soustružníci kovů Vzdělání: vyučení ve strojírenském oboru Praxe nutná. Možnost vykonávat přesčasy, případně práce v SO+NE. Nástup: dle dohody. Mzda: 17 000,- až 26 000,- Kč Kontakt: Holobrada Jaroslav, tel.: 602 145 094 (po-pá 6:00 - 14:00 ...
ZETECH a.s. Stará Huť, Inzerováno včera

Strojní zámečníci (ohraňovací lis) Pozice: strojní zámečníci (ohraňovací lis) Vzdělání: i základní s praxí Možnost vykonávat přesčasy, případně práce v SO+NE. Nástup: dle dohody. Mzda: 20 000,- až 25 000,- Kč Kontakt: Holobrada Jaroslav, tel.: 602 145 094 (po-pá 6:00 - 14:00 ...
ZETECH a.s. Stará Huť, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit