OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Hořice

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - pracoviště Hořice a oblast s dojezdem do 50 km.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: andrlova@g-a-s.cz.
Pro obor stavební chemie, nářadí, spojovací materiály.
Po zkušební době 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové pojištění, služební vůz, služební telefon, tablet, vhodné i pro absolventy, mzda 20000,- Kč první tři měsíce.
Požadujeme řidičské oprávnění skupiny B, doložená praxe v oboru, reference od posledního zaměstnavatele.
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Hořice.