Fosfa a.s. CHEMIK - TECHNOLOG VaV - JUNIOR

CHEMIK - TECHNOLOG VaV - JUNIOR

Odeslat

Pracovní náplň
3.10/31.7.2017 - zjišťování fyzikálně chemických podkladů pro řešené technologie, laboratorní ověřování technologických návrhů, organizace poloprovozních a provozních pokusů, vč. testů u dodavatelů zařízení. KONTAKT: vložit životopis přes web. stránky http://web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis
Místo výkonu práce: Břeclav - Poštorná
Volné místo chemik - technolog vav - junior pro lokalitu Břeclav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CHEMIK - TECHNOLOG VaV - JUNIOR

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Fosfa a.s.
Ulice: Hraniční 268
Město: Břeclav
PSČ: 691 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Fosfa a.s

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fosfa a.s.