Instalatér/ka - topenář

  • Chrudim

Pracovní místo ( Instalatér/ka - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obce Ležáků č.p. 69, Chrudim III. (Semtín a Lázně Bohdaneč)
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny po roce na dobu neurčitou. Zkušební doba 3 měsíce. Práce na jednu směnu - pružná pracovní doba.
Náplň práce: opravy rozvodů vody, armatur, kanalizace a topení, provádění samostatných údržbářských zámečnických prací, svařování el. obloukem, zhotovování, oprava a osazování stavebních a klempířských prvků z pozinkovaného plechu, samostatné vedení skladu, zodpovědnost za řádnou a včasnou přejímku a výdej materiálu ze skladu (bude sepsána hmotná zodpovědnost), zodpovědnost za chod a pořádek v dílenských prostorách odloučeného pracoviště v Chrudimi.
Požadujeme: vyučení v oboru instalatér-topenář, praxi v oboru min. 3 roky (popřípadě v příbuzném oboru), platný kurz a praxe sváření, osvědčení o zkoušce z vyhl. 50/78 Sb.. Výhodou zkušenosti z údržby administrativních a provozních budov, se zaměřením na instalaci rozvodů vody, kanalizace a topení. Dále požadujeme zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, ŘP sk. B s praxí, zdravotní způsobilost, trestní a občanskou bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, FKSP,5 týdnů dovolené + 4 dny indispozičního volna.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-15hod., nebo e-mailovou adresou.
Volné místo instalatér/ka - topenář pro lokalitu Chrudim.