Pracovník přímé obslužné péče v pobytových sociálních službách

  • Vyškov

Pracovní místo ( Pracovník přímé obslužné péče v pobytových sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní charita Vyškov vypisuje výběrové řízení na obsazení místa
Pečovatele/ky a asistenty/ky sociálních služeb.

Jedná se práci v Odlehčovací službě (péče o seniory) nebo v Chráněném bydlení (péče o klienty s mentálním handicapem).

Co po Vás požadujeme:
• Vzdělání ukončené alespoň výučním listem
• Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• Odpovědnost, respekt k sobě, kolektivu i potřebám klientů
• Schopnost samostatné práce
• Kladný vztah k seniorům a/nebo osobám s mentálním handicapem
• Schopnost vlídné komunikace
• kurz Pracovník v sociálních službách – velkou výhodou
• Předchozí praxe výhodou

Co Vám nabízíme:
• Práci na DPP – velká možnost vzájemné dohody
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Práci v zavedené a stabilní organizaci
• Možnost profesního, lidského i duchovního rozvoje
• Seriózní přístup
• Nástup možný ihned

Prozatím Vám nabízíme dohodu o provedení práce (DPP), pokud se osvědčíte a budete trpěliví, je možné v budoucnu uvažovat o stálém pracovním poměru.

Přihlášku s Vaším životopisem a krátkým dopisem (několik vět), proč chcete pracovat na daném místě, zasílejte na e-mailovou adresu:
radek.vanicek@vyskov.charita.cz
Dotazy Vám rádi zodpovíme na výše zmíněné e-mailové adrese nebo a telefonu 733 742 021.
Volné místo pracovník přímé obslužné péče v pobytových sociálních službách pro lokalitu Vyškov.