MVDr. Petr Falta

VETERINÁRNÍ LÉKAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
FANA - veterinární klinika, MVDr. Petr Falta přijme veterinárního lékaře/veterinární lékařku. Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Požadavky: výpis z rejstříku trestů.
Zaměstnanecké výhody: možnost bytu, telefonu; postgraduální vzdělávání na náklady kliniky.
Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: fana.vk@centrum.cz
Volné místo veterinární lékař/-ka pro lokalitu Náchod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VETERINÁRNÍ LÉKAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MVDr. Petr Falta
Ulice: Pod Kalvárií 1199
Město: Náchod
PSČ: 547 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MVDr. Petr Falta
E-mail: MVDr. Petr Falta

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MVDr. Petr Falta