SPECIALISTA/SPECIALISTKA TELESALES

  • Písek

Pracovní místo ( SPECIALISTA/SPECIALISTKA TELESALES ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro rozšíření našeho obchodního týmu hledáme posilu na pozici - Specialista/specialistka telesales.
Budoucí spolupracovníky vybíráme z řad schopných a motivovaných lidí s aktivním přístupem k práci. Vaším hlavním úkolem bude komunikace se stávajícími obchodními partnery, hledání nových obchodních příležitosti a aktivní vybudovávání vztahů s potencionálními zákazníky.
Co Vám nabízíme?

- Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Firemní benefity
- Možnost okamžitého nástupu

Co od Vás požadujeme?
- Dobré komunikační schopnosti
- Znalost práce na PC
- Ochotu učit se novým věcem
- Proklientský přístup (porozumění zákazníkům)
- Schopnost vytvářet přijatelná řešení
- Zodpovědnost, pečlivost a týmová spolupráce

Náplň práce
- Komunikace se zákazníky
- Zodpovědnost za svěřené zákazníky
- Administrativní práce (příprava nabídek, zpracování objednávek)

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám na emailovou adresu volnamista@vseprotisk.cz Váš strukturovaný životopis. Budeme se na Vás těšit!
Volné místo specialista/specialistka telesales pro lokalitu Písek.