Finanční a mzdová účetní

  • Kladno

Pracovní místo ( Finanční a mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici finanční a mzdové účetní

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- prokazatelná praxe v oboru podmínkou - min. 5 let
- aktivní znalost legislativy mzdového účetnictví a personalistiky
- znalost SW Money S programů velkou výhodou
- pokročilá úroveň znalosti MS Office
- pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
- nástup preferujeme ihned, popřípadě dle domluvy
- účtování přijatých faktur, vystavování vydaných faktur, rozúčtování nákladů na střediska a zakázky
- samostatné účtování účetních transakcí dle platných zákonů
- zodpovědnost za mzdový systém, zpracování mezd
- provádění měsíčních uzávěrek a zpracování měsíčních přehledů a jejich předkládání příslušným ZP a PSSZ
- spolupráce s úřady státní správy
- statistické výkazy (měsíční, čtvrtletní, roční)
- spolupráce při měsíčním zpracování účetní závěrky a reportingu

Nabízíme
- práci na hlavní pracovní poměr;
- fixní mzdu 30-40 tis.Kč - dle zkušeností
- možnost konzultace s daňovým poradcem;
- kvalitní předání agendy, vše v perfektním stavu a pravidelně auditované;
- zázemí renomované české společnosti;

Životopisy posílejte, prosím, na výše uvedenou e-mailovou adresu
Volné místo finanční a mzdová účetní pro lokalitu Kladno.