FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše pracovní náplň:
- Zpracování všech účetních úkolů v účetních knihách
- Příprava ekonomických vyhodnocení
- Sestavení přiznání k DPH
- Zpracování měsíční a roční uzávěrky
- Péče o daňovou a účetní kontrolu
- Péče o fakturaci a kontrola příjmu materiálu
- Zpracování statistik, např.: Intrastat, hlášení a daňová přiznání
- Provedení pravidelných plateb a vyřizování upomínek
- Vystavování finančních analýz a plánování likvidity
Váš profil:
- Úspěšně absolvované středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- Zkušenosti se systémem ERP a MS-Office
- Víceleté zkušenosti ve finančním účetnictví výhodou
- Znalost podnikového práva
- Rychlá chápavost, flexibilita a zapojení, ochota k dalšímu vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- Samostatnost a schopnost týmové práce
- Dobrá znalost německého jazyka s předpokladem k dalšímu rozvoji
CiS systems s.r.o. nabízí svým zaměstnancům firemní benefity a možnost kariérního růstu. Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém i německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu a s představou platového ohodnocení.
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.