grafik a HTML kodér (on-line marketing)

  • Sadov

Pracovní místo ( grafik a HTML kodér (on-line marketing) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu internetového obchodu hledáme schopného grafika se znalostí HTML/CSS (JS).

Hlavní náplní práce bude příprava grafických podkladů pro prezentaci on-line, tvorba a rozesílání newsletterů, návrh a úprava webové prezentace (HTML, CSS).

Výhledově byste se mohl podílet na tvorbě marketingové strategie, pod vlastní správu převzít některé z hlavních prodejních kanálů. Starat se například o zbožové agregátory, affiliate, sociální sítě a další.
Vše se u nás dozvíte a uvidíme, kde se nejlépe najdete.

CO POŽADUJEME:
perfektní znalost práce na PC
znalost práce s grafickými programy - Photoshop, Fireworks, popřípadě jiné HTML/CSS na pokročilé úrovní, základní rozhled v internetovém obchodě
přehled o on-line marketingu
umění komunikovat s lidmi
flexibilita, ochota učit se novým věcem
orientace na výkon
spolehlivost, čestnost, práce pro firmu
Znalost JavaScriptu výhodou
Pracovní doba: 8-8.30 - 16-16.30 hod.

CO NABÍZÍME
stabilní zázemí s možností růstu platu na základě schopností a výsledků práce
mobilní telefon
společná doprava do zaměstnání
sebevzdělávání
profesní růst člověka
možnost seberealizace
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, doprava do zaměstnání.

Internetový business je jeden z nejrychleji rostoucích a rozvíjejících se oborů, z toho důvodu je stejný požadavek kladen na zaměstnance. Pokud toužíte po práci, kde můžete ukázat své schopnosti a dovednosti, kde můžete říct svůj názor a přispět ke změnám v podniku, kde se můžete realizovat a ne ustrnout na jednom místě - tak právě my jsme ten správný zaměstnavatel!

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu ja