Obchodní zástupce pro region Kroměříž - plastová okna a dveře

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro region Kroměříž - plastová okna a dveře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní zástupce pro region Kroměříž
- Náplň práce: prodej oken, dveří a doplňků v daném regionu, aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající, průzkum obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní, příprava a kalkulace cenových nabídek, uzavírání smluv, dohled nad průběhem obchodního případu
- Požadujeme: vzdělání min. středoškolské - nejlépe v oboru stavebnictví, praxe v oblasti prodeje oken a dveří případně v oboru stavebnictví výhodou, zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány, cit pro obchodní činnost, velmi dobré komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejní dovednosti, orientaci na výsledek, časovou flexibilitu, zodpovědnost, echnickou zručnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC
- Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek, možnost osobního a profesního růstu, zázemí stabilní akciové společnosti, kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky, odpovídající mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce, firemní vůz, telefon a ostatní firemní benefity
- Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis se stručným průvodním dopisem na email: prace@vpo.cz. Uveďte název pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Volné místo obchodní zástupce pro region kroměříž - plastová okna a dveře pro lokalitu Kroměříž.