Laborant / laborantka

  • Kladno

Pracovní místo ( Laborant / laborantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Minimálně ukončené SŠ/VŠ chemického směru - vhodné i pro absolventy
Pracovní zkušenosti na obdobné pozici, dobrá uživatelská práce na PC
Schopnost samostatného řešení problémů a komunikační způsobilost
Přehled standardů IFS, BRC, TSMS výhodou
Náplň práce:
Odběry vzorků výrobků
Kontrola kvality výrobků a surovin, kontrola provozu
Měření a analytická činnost v laboratoři
Spolupráce na systému kontroly kvality
Nabízíme:
Dlouholetou perspektivu v ryze české společnosti, čtvrtletní bonusy, osobní rozvoj,
firemní dotované stravování, zdravotní volno, dotované výrobní produkty,
možnosti školení
Průběh výběrového řízení:
Vzhledem k množství reakcí na naši inzerci budeme kontaktovat pouze kandidáty s odpovídající pracovní praxí. Nebudeme-li Vás kontaktovat, pak jsme při výběru dali přednost jiným kandidátům, jejichž znalosti a pracovní zkušenosti ještě více odpovídaly našim představám.
Volné místo laborant / laborantka pro lokalitu Kladno.