REDUCCIA s.r.o.

asistentka/promotérka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: náměstí Republiky č.p. 1078/1, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Přídová Alena, tel.: 730 152 522, e-mail: alena.pridova@naturhouse-cz.cz
Hledáme někoho s pozitivním přístupem, zálibou v prodeji, aktivním oslovování a zdravé výživě. Náplň práce: péče o stávající klienty, aktivní oslovování nových klientů a prodej přírodních doplňků stravy. Součástí práce jsou i marketingové akce a prezentace mimo prodejnu. Požadujeme příjemné vystupování v přímém i telefonickém kontaktu s klienty a základní znalost práce na PC. Nabízíme odpovídající hodnocení (fixní plat, motivační a bonusové odměny), možnost profesního růstu a proškolení v oboru.
Volné místo asistentka/promotérka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: asistentka/promotérka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: REDUCCIA s.r.o.
Ulice: náměstí Republiky 1078
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Přídová
E-mail: alena.pridova@naturhouse-cz.cz
Telefon: +420 730 152 522

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REDUCCIA s.r.o.