kuchař/ka

Pracovní místo ( kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe v oboru výhodou
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocná síla v kuchyni POŽADAVKY: min. základní vzdělání, praxe výhodou, ne však podmínkou NABÍZÍME: práci na krátký a dlouhý týden, celodenní stravování zdarma, 5 dní dovolené navíc, týden dovolené navíc v době vánočních svátků KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo ...
ELLA Litomyšl s.r.o. Litomyšl, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA MÍSTO VÝKONU: Restaurace Družba, 17. listopadu č.p. 680, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Vysoké Mýto.
Restaurace & penzion U Palečků s.r.o. Vysoké Mýto, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA MÍSTO VÝKONU: Restaurace Kemp, Dolní Čermná č.p. 244, 561 53 Dolní Čermná NABÍZÍME: - zvláštní prémie - možnost krátkodobého ubytování - pružná pracovní doba KONTAKT: telefonicky Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Dolní Čermná.
Ing. Jiří Appl Dolní Čermná, Inzerováno před 2 dny