NOVOBUD-stav, s.r.o.

Betonáři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha

- betonář - praxe se železem min. 2 roky

Kontakt:
Pastukh Yuriy, tel.: 774827746
Volné místo betonáři pro lokalitu Praha.

Požadavky
Ruština Pasivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 06. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonáři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: NOVOBUD-stav, s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yuriy Pastukh
E-mail: Yuriy Pastukh
Telefon: +420 774 827 746

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NOVOBUD-stav, s.r.o.