Automechanik nákladních automobilů, opravář

Pracovní místo ( Automechanik nákladních automobilů, opravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Prac. poměr na dobu určitou.
Vyučen v oboru automechanik, příp. opravář zemědělských strojů, 3 roky praxe. Mzda 110,- Kč/hod.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený e-mail.
Volné místo automechanik nákladních automobilů, opravář pro lokalitu Lutín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

POMOCNÝ AUTOMECHANIK C04 z:23/5/2018 a:18/6/2018 Práce na HPP, jednosměnný provoz pondělí až pátek. Požadujeme: - vyučení v oboru, ŘP sk. B, praxe není podmínkou, ale výhodou, dobrou pracovní morálku a loajalitu. Nabízíme: - čestné jednání, nadstandardní platové ...
MZ CARS & service s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno včera

Automechanik PRACOVIŠTĚ Kroměříž - opravy osobních motorových vozidel, diagnostika závad - vyučení v oboru, praxe v oboru 2 roky, ŘP sk.B, základní dovednosti s PC, rychlost, spolehlivost, pečlivost, PD PO - PÁ 8:00 - 17:00 hod. - výhody - profesionálně vybavený ...
David Dvořák Kroměříž, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK C04 a:18/6/2018 Práce na HPP, jednosměnný provoz pondělí až pátek. Požadujeme: - vyučení v oboru, ŘP sk. B, praxi min. 2 roky, dobrou pracovní morálku a loajalitu. Nabízíme: - čestné jednání, nadstandardní platové podmínky, pracovní prostředí v ...