Automechanik nákladních automobilů, opravář

Pracovní místo ( Automechanik nákladních automobilů, opravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Prac. poměr na dobu určitou.
Vyučen v oboru automechanik, příp. opravář zemědělských strojů, 3 roky praxe. Mzda 110,- Kč/hod.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený e-mail.
Volné místo automechanik nákladních automobilů, opravář pro lokalitu Lutín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici Z:7.6.2018.A:19.9.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Místo vhodné i pro absolventy. Řidičský průkaz skupiny B. Finanční ohodnocení závisí na výkonu. Osobní kontakt na výše uvedené adrese. Volné místo automechanici pro lokalitu Bílovec.
Ing. Petr Richtar Bílovec, Inzerováno dnes

Automechanici z: 12.1.2018 a: 24.8.2018 Požadavky: vzdělání - vyučení, maturita výhodou, nutné profesní osvědčení odoborné způsobilosti na měření emisí, Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky na č.: 603 505 470 Volné místo automechanici pro lokalitu Nový Jičín.
DOSSAN,soukromá sanitní doprava,společnost s ručením omezeným Nový Jičín, Inzerováno dnes

Mistři v servisu z: 14.12.2016 a: 24.8.2018 Požadavky: vzdělání - vyučení automechanik a SŠ automobilové zaměření. Nástup možný dohodou. Kontakt: telefonicky na č.: 603 505 470 Volné místo mistři v servisu pro lokalitu Nový Jičín.