Odborní asistenti v administrativě

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Odborní asistenti v administrativě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Hradec Králové, Veverkova1343/1
Kontakt: životopis zašlete na hradec@terasat.eu, do předmětu uveďte: HK

Co Vás u nás čeká?

VÍCE MOŽNOSTÍ JAK UPLATNIT SVŮJ POTENCIÁL!!

- prodej/akvizice po telefonu moderního a obchodně úspěšného produktu
- prestižní bankovní produkt
-sjednávání schůzek pro detektivní kancelář

- administrativní činnost spojená s prací

Co od Vás očekáváme?
- dobré komunikační dovednosti (bez vad řeči)
- znalost práce na PC
- proklientský přístup
- pečlivost a komunikativnost

Co Vám nabízíme?
- flexibilní pracovní dobu dle Vašich možností (6,7 a 8-hod. pr.úvazek)
- kariérní růst
- kamarádský kolektiv
- pravidelná školení hrazená společností
- pracoviště: Hradec Králové (poblíž. vlak. a aut. nádraží)
- platové ohodnocení: 13.000,- Kč + bonusy až 4.000,- Kč
- po zaškolení možnost práce z domu
- Benefity:
* Stravenky (60,-Kč)
* Multisport karta
* Příspěvek na dovolenou (2.000,- Kč)
* Dotované nápoje v letním období - zdarma a Energy tyčinky - zdarma
* po Zk.době SIM s neomezeným voláním a SMS - zdarma

Vhodné pro absolventy a matky s dětmi i pro ZTP.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj CV na e-mail: hradec@terasat.eu.
Volné místo odborní asistenti v administrativě pro lokalitu Hradec Králové.