Marketingoví specialisté, vedoucí oddělení

  • Orlová

Pracovní místo ( Marketingoví specialisté, vedoucí oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ, popř. SŠ (nejlépe v oboru marketing - není podmínkou), praxe v marketingu včetně online min. 3 roky, zkušenost s vedením týmu zaměstnanců výhodou, výborné organizační schopnosti a obchodní dovednosti, kreativní člověk, samostatný s tahem na branku, pokročilá znalost práce na PC - Excel, PowerPoint, aplikace, grafické programy, analytická schopnost pracovat s daty, ochota se neustále vzdělávat, znalost AJ na úrovni B1, prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, výborná znalost jazyka českého, řidičský průkaz skupiny B s aktivní praxí, trestní bezúhonnost
Náplň práce a klíčové odpovědnosti: naplňování marketingové strategie firmy a celého koncernu a zodpovědnost za její plnění, vedení marketingového týmu, spolupráce a koordinace činností zaměstnanců odpovědných za marketing v rámci koncernu, tvorba marketingových plánů a jejich implementace, odpovědnost za navrhování a aplikaci prvků strategického řízení marketingové komunikace, zejména v oblastech online marketingu a podpory prodeje, řízení spolupráce s externími dodavateli marketingových služeb, zodpovědnost za vytváření a správu profilů a kampaní na sociálních sítích, návrh, koordinace a vyhodnocení online marketingových kampaní, zajišťování marketingových materiálů obchodního útvaru, tzn. materiálů určených pro direct mail, materiálů na www stránky, inzerátů a prezentací, reporting a příprava analýz marketingových aktivit, zodpovědnost za obsahovou stránku webových stránek koncernu
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail
Volné místo marketingoví specialisté, vedoucí oddělení pro lokalitu Orlová.