PŘIJÍMACÍ TECHNIK, ASISTENT VEDOUCÍHO SERVISU - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK, ASISTENT VEDOUCÍHO SERVISU - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň obsluha klientů,D, příjem vozidel a motocyklů do opravy, předávání vozidel po opravě, práce na PC doklady, zakázky, faktury, plnohodnotné zástoupení vedoucího servisu, služební jízdy v oblasti Vysočina, tel. komunikace a internet , prodej zboží v prodejně, péče o klienty)
Požadujeme: středoškolské vzdělání, zápal k automobilům i motocyklům, znalost automobilů a techniky, chuť pracovat a sám se vzdělávat k dokonalosti, řidičský průkaz min.B, výborný zdravotní stav, výborné vystupování a slovní projev, absolutní časovou i jinou bezúhonost, 100% nasazení pro tým a firmu ( i mimo pracovní dobu např.víkend, déle odpoledne atd.), samostatnost, vynikající schopnosti komunikace v tel. i na počítači, slušnost, pokora, pozitivní přístup, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
Zájemce co hledá něco zatím, nebo nic jiného nesehnal, nebo něco na rok až si sežene zase lepší prosíme, aby se o volnou pozici neucházel. Stejně tak zájemce co jim slovo pracovat na plno každý den nic neříká.
Nabízíme: hezké prostředí prodejny, tradici firmy již 28 let, vynikající jméno firmy na trhu, slušné finanční ohodnocení, výborný kolektiv, pevnou pracovní dobu 7 - 15:30 Po-Pá ( dle potřeby firmy i mimo tuto dobu), hpp na dobu určitou. Postupný finanční růst, motivační prémie
Volné místo přijímací technik, asistent vedoucího servisu - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.