PRACOVNÍK/ICE PRO ROZVOZ JÍDEL - BRIGÁDA

  • Jičín

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/ICE PRO ROZVOZ JÍDEL - BRIGÁDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/ICE PRO ROZVOZ JÍDEL - BRIGÁDA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte v době od 9:00 do 11:00 hod. nebo od 14:00 do 17:00 hod. na tel.: 603 588 844 p. Košťák. Případně se dostavte osobně v uvedeném čase na adrese: Pizzerie u Riegrů.
Požadujeme ŘP sk. B, sympatické vystupování.
Nabízíme DPP, nástup ihned, mzda od 70,- Kč/hod., směnnost dle dohody, firemní bonusy, práci v příjemném kolektivu, firemní stravování, k dispizici pracovní auto nová Škoda CITIGO.
Volné místo pracovník/ice pro rozvoz jídel - brigáda pro lokalitu Jičín.