Seřizovač vstřikovacích lisů

  • Bruntál

Pracovní místo ( Seřizovač vstřikovacích lisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Změna provedena dne 3.8.2016
místo výkonu práce - Bruntál
Náplň práce, okruh činností a zodpovědnosti :
upnutí lisovacích nástrojů dle technologických parametrů
seřizování vstřikovacích strojů a periferií
dodržování technologické kázně
kontrola a kvalita vyrobených dílů
Požadujeme:
vyučen s technickým zaměřením
praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici
schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
orientace v technické a výkresové dokumentaci
pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost
umění jednat s lidmi, příjemné a vyrovnané vystupování
znalost práce na PC
chuť do práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
platové ohodnocení dle dohody
výkonnostní odměny k základnímu platu dle prémiových ukazatelů. Pracovní poměr na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou.
zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora.
Hlásit se můžete telefonicky, osobně na Polní ulici č. 1 v Bruntále nebo e-mailem / od 8.8. do 12.8.2016 má paní Matušková dovolenou !!! /
Z: 21.3.2016 A : 26.5.2016 A : 20.7.2016
Volné místo seřizovač vstřikovacích lisů pro lokalitu Bruntál.