Mark2 Corporation Czech a.s.

Detektiv - Vsetín

Odeslat

Pracovní náplň
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Místo výkonu: Vsetín
Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií
• Práce v obchodních řetězcích

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).
Volné místo detektiv - vsetín pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Detektiv - Vsetín

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Mark2 Corporation Czech a.s.
Ulice: Generála Klapálka 300
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Náborové oddělení
E-mail: Náborové oddělení
Telefon: +420 800 111 112

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mark2 Corporation Czech a.s.