PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ - .NET (WEB)

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ - .NET (WEB) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká softwarová společnost, která vyvíjí a implementuje svůj vlastní výrobní informační systém (MES) a také specifický software na zakázku (např. inteligentní video analýzu) hledá do svého týmu Frontend programátor/ky
Více o společnosti na www.merz.cz
NÁPLŇ PRÁCE
Analýza a návrh řešení zákaznických systémů a jejich implementace (SW řešení)
POŽADUJEME
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praktickou zkušenost a znalost JavaScript, jQuery, HTML a CSS - znalost React/Redux nebo jiných knihoven či nástrojů je výhodou
- znalost anglického jazyka (+ znalost NJ výhodou)
- výhodou znalost REST a SignalR, C#, ASP.NET a .NET, SQL, platformy MS Azure, TFS
- výhodou zkušenost s agilním vývojem SW
- řidičský průkaz
Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: veronika.beranova@merz.cz
Volné místo programátor/ka počítačových aplikací - .net (web) pro lokalitu Liberec.