Strojní inženýr ve výzkumu a vývoji

  • Brno

Pracovní místo ( Strojní inženýr ve výzkumu a vývoji ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TRIBOLOG

Požadujeme
-vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, ideálně se zaměřením na tribologii
-znalost tribologie a testování tření materiálů
-znalost konstrukce materiálů
-počítačové dovednosti
-angličtina na pokročilé úrovni (B2-C1)
-dobré komunikační schopnosti
-řidičský průkaz velkou výhodou
-vhodné i pro absolventa

-výzkum a vývoj rig testů pro testování odolnosti a materiálové výkonnosti ložisek
-tribologie a testování tření materiálů
-spolupráce s výzkumnými týmy v Evropě a v Japonsku
-účast na konferencích a setkáních s dalšími organizacemi a výzkumnými středisky

Nabízíme
-motivující finanční ohodnocení
-Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
-Ostatní zaměstnanecké výhody
-Práci na hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
-Prostředí stabilní mezinárodní společnosti
-Nové moderní pracovní prostředí
-Balíček zaměstnaneckých benefitů + příspěvek na stravování
-Nástup možný ihned

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo strojní inženýr ve výzkumu a vývoji pro lokalitu Brno.