Vědecký pracovník v biologických oborech

  • Brno

Pracovní místo ( Vědecký pracovník v biologických oborech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- práce v mikrobiologické laboratoři – zástup za kurátora sbírky živočišných virů
-kultivace, lyofilizace a kvantifikace živočišných virů
- uchovávání a poskytování virových kultur včetně související administrativy
- evidence a zpracování dat v databázích
- pomnožování a ozdravování buněčných kultur
- práce s odbornou literaturou, modifikace a optimalizace metodik
- podíl na přípravě certifikované metodiky, SOP a odborných článků
Kvalifikační požadavky:
- VŠ vzdělání přírodovědeckého nebo veterinárního směru
- zkušenosti s prací s buněčnými kulturami
- aktivní znalost anglického jazyka
- výhodou zkušenosti s transmisní elektronovou mikroskopií, molekulárně-biologickými metodami,
případně s psaním odborných článků
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- možnost osobního a profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Uchazeč předloží:
-strukturovaný životopis
- motivační dopis
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas se zpracováním osobních údajů
Očekáváme:
- především přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu
- aktivní přístup k plnění cílů
- schopnost samostatného řešení úkolů
- ochota k dalšímu sebevzdělávání
Nástup:
- ihned / zástup za mateřskou dovolenou
Volné místo vědecký pracovník v biologických oborech pro lokalitu Brno.