Rozpočtář zdravotně technických instalací

  • Kladno

Pracovní místo ( Rozpočtář zdravotně technických instalací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme uchazeče na pozici

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání – stavební případně VŠ i bez praxe
AJ nutná - komunikace se zehraničními partnery
AutoCAD, zkušenost s kalkulacemi a návrhy použití prvků ve stavebnictví
(např. unikátní systémy ve svodu dešťových vod z průmyslových objektů)
MS Office

Nabízíme:
Odpovídající ohodnocení, zácvik
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Další firemní benefity
působnost firmy v rámci Evropy, produkty známé po celém světě

Kontakt:
C.V. zasílejte na:
Hana Šímová, vedoucí pobočky Humares s.r.o.
Hana.simova@maintec.net tel. 731 526 297
Odpovíme všem vhodným kandidátům
Volné místo rozpočtář zdravotně technických instalací pro lokalitu Kladno.