FRISÖR KLIER správní, s.r.o. kadeřník/ice

kadeřník/ice

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: Perlíková Jindra, vedoucí kadeřnictví, tel. 377 421 720 (celý týden mezi 9:00 - 20:00)
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následné prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Pracovní úvazek lze uzavřít na 30 - 40 hodin týdně. Mzda při plném úvazku ve zkušební době 13400,-- Kč, následně dle pracovního výkonu až 25.000,-- Kč. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: odborná školení, příspěvek zaměstanavatele k penzijnímu připojištění, příspěvek
na oděv a po odpracování 5 let placené volno navíc k řádné dovolené.
Pracoviště: kadeřnictví Klier OC Plzeň, Rokycanská případně na Borských polích.
Volné místo kadeřník/ice pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kadeřník/ice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní, s.r.o.
Ulice: Rokycanská 1385
Město: Plzeň
PSČ: 312 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Perlíková
Telefon: +420 377 421 720

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní s.r.o.