HABEZ s.r.o.

Detektiv v obchodě (v obchodním domě)

Odeslat

Pracovní náplň
životopisy zasílejte na uvedený e-mail, osobní kontakt po telefonické dohodě termínu
Volné místo detektiv v obchodě (v obchodním domě) pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Detektiv v obchodě (v obchodním domě)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: HABEZ s.r.o.
Ulice: Komenského náměstí 2771
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Beneš
E-mail: Václav Beneš
Telefon: +420 737 288 534

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HABEZ s.r.o.