Automechanik - autoelektrikář

  • Mimoň

Pracovní místo ( Automechanik - autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Hřebčína 547, Mimoň

Požadavky na uchazeče:
- min. vyučen ve strojním nebo elektro oboru
- manuální zručnost, pracovitost, odpovědný přístup
- řidičský průkaz sk.B, C+E výhodou
- svářečský průkaz - výhodou

Nabízíme:
- firemní benefity (přizpůsobení pracovní doby Vašim potřebám dohodou, pracoviště k opravám soukromého vozidla zdarma atp.)
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou působností
- mzdu 17 000 - 28 000 Kč/měsíc (hrubého) - dle výkonnosti, samostatnosti a praxe

Popis náplně práce:
- opravy a údržba osobních, dodávkových a nákladních vozidel
- údržba vybavení dílny - údržba strojů a prostor dílny

Své životopisy můžete zasílat na e-mail: dilna.mimon@seznam.cz nebo kontakt možný telefonicky na tel: 603571773, popř. osobně na adrese provozovny.
Volné místo automechanik - autoelektrikář pro lokalitu Mimoň.