Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kafkova 8, OIomouc.
Pracovní úvazek lze uzavřít na 20 - 40 hod./týden. Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení na dobu neurčitou. Mzda při plném úvazku - ve zkušební době 12.100,- Kč, následně dle pracovního výkonu 12.100 - 25.000,- Kč.
Vhodné i pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník/ce Pracoviště: U stavu č.p. 257/2, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru. Vhodné i pro absolventy. Prac. doba dle domluvy. Osobní kontakt možný POUZE po předchozí tel. domluvě. Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Olomouc.
Lucie Králíková Olomouc, Inzerováno před 5 dny

Kadeřník/ce dámský/á - pánský/á Místo výkonu práce: Provaznická 90, Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu volejte na tel. Praxe v oboru nutná. Ranní a odpolední směny. PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Volné místo kadeřník/ce dámský/á - pánský/á pro lokalitu Ostrava.
Pavel Steinbauer Ostrava, Inzerováno před 7 dny

kadeřník(-ice) Studio Brilliant hledá do teamu kadeřníky(-ice). Požadujeme flexibilitu, spolehlivost a hlavně aby Vás práce bavila a těšila. Nabízíme práci na dohodu o provedení práce v mladém kolektivu, možnost práce s prestižní italskou vlasovou kosmetikou ...
Gabriela Kupková Ostrava, Inzerováno déle jak týden