FRISöR KLIER správní s.r.o. Kadeřník/kadeřnice

Kadeřník/kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kafkova 8, OIomouc.
Pracovní úvazek lze uzavřít na 20 - 40 hod./týden. Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následně prodloužení na dobu neurčitou. Mzda při plném úvazku - ve zkušební době 13.400,- Kč, následně dle pracovního výkonu 13.400 - 25.000,- Kč.
Vhodné i pro absolventy.
Zam. výhody: odborná školení, příspěvek k penzijnímu pojištění a další.
Kontakt je možný POUZE telefonicky.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISöR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Kafkova 1223
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Zendulková
Telefon: +420 585 319 595

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISöR KLIER správní s.r.o.