FRISöR KLIER správní s.r.o. KADEŘNÍK, KADEŘNICE

KADEŘNÍK, KADEŘNICE

Odeslat

Pracovní náplň
SOU, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, ochota vzdělávat se v oboru. Mzda 13 400 - 26 000 Kč, benefity: hrazená profesionální školení, penzijní připojištění, pracovní úvazek: plný nebo zkrácený (20 hodin/týdně), prac. poměr na dobu neurčitou či určitou, pracoviště OC Breda, U Fortny 49/10/ Opava 746 01, nástup ihned. KO: Koláčková Ivana, tel.: 553 820 108 - volejte PO - NE, po telefonické domluvě možnost individuálního setkání.
Volné místo kadeřník, kadeřnice pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KADEŘNÍK, KADEŘNICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISöR KLIER správní s.r.o.
Ulice: U Fortny 49
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Koláčková
Telefon: +420 553 820 108

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISöR KLIER správní s.r.o.