KADEŘNÍK, KADEŘNICE

Pracovní místo ( KADEŘNÍK, KADEŘNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, ochota vzdělávat se v oboru. Mzda 13 400 - 26 000 Kč, benefity: hrazená profesionální školení, penzijní připojištění, pracovní úvazek: plný nebo zkrácený (20 hodin/týdně), prac. poměr na dobu neurčitou či určitou, pracoviště OC ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřníci Angický jazyk výhodou Pánské a dámské kadeřnictví,certifikát na holení výhodou. Může být i rekvalifikační kurz,garant zajištěn. Pracovní doba 8.00 - 13.00 ranní směna ,13.00 - 18.00 Odpolední směna,Sobota 2 v měsíci 8.00 - 13.00 Cizinci se musí umět ...
Vosáhlová Jitka Havířov, Inzerováno včera

kadeřníci praxe výhodou; požadavky: možno i po rekvalifikačním kurzu; Kontakt: telefonicky si dohodnout osobní schůzku. Volné místo kadeřníci pro lokalitu Karviná.
Jana Kosarzová Karviná, Inzerováno včera

Kadeřník/ce Pracoviště: L-STUDIO, Čujkovova 50A, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte od 10 do 19 hod. na tel. 605 064 192, osobně se můžete dostavit na adresu pracoviště - životopis sebou. Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Ostrava.
Galina Goshtalik Ostrava, Inzerováno před 7 dny