KADEŘNÍK, KADEŘNICE

Pracovní místo ( KADEŘNÍK, KADEŘNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SOU, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, ochota vzdělávat se v oboru. Mzda 13 400 - 26 000 Kč, benefity: hrazená profesionální školení, penzijní připojištění, pracovní úvazek: plný nebo zkrácený (20 hodin/týdně), prac. poměr na dobu neurčitou či určitou, pracoviště OC ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník/ce ZamK Místo výkonu práce: Vítkovická 3278/3, Moravská Ostrava Předem volat od 9.00 do 20.00 hod. a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail. PRÁCE POUZE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR Požadavky: -Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz v oboru nebo ...
100 CZK KL OSTRAVA s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 5 dny

Kadeřník/ce ZMK Místo výkonu práce: Vítkovická 3278/3, Moravská Ostrava PRÁCE POUZE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR Předem volat od 9.00 do 20.00 hod. a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail. Požadavky: -Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz v oboru nebo ...

kadeřníci dámský a pánský Praxe v oboru 2 roky. Forma pracovně právního vztahu a směnnost lze zvolit dle domluvy. KONTAKT: hlásit se předem telefonicky 14:00 - 19:00 hod. a dohodnout schůzku - možno i na doporučenky. Volné místo kadeřníci dámský a pánský pro lokalitu Havířov.
Miloslav Vašenda Havířov, Inzerováno před 7 dny