AUTOKLEMPÍŘ

Pracovní místo ( AUTOKLEMPÍŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AUTOKLEMPÍŘ, - přijmeme k okamžitému nástupu autoklempíře s praxí
Kontakt: p. Mach, tel.: 603 559 620 - volat od PO - PÁ od 7:00 - 16:00hod
mzda od 29 000 Kč hrubého
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Chudenín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Autoklempíř Pracovní náplň: - Opravy karoserií osobních a užitkových vozidel - Základní mechanické práce Požadavky: praxe v oboru nebo výuční list, řidičský průkaz sk. B, uživatelské znalosti PC Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na závodní stravování Volné ...
AUTO IN s.r.o. Plzeň, Inzerováno déle jak týden

automechanik, autoklempíř Hledáme automechaniky do nově začínající dílny veteránů, zaměřené výhradně na americké vozy. Požadavky: pečlivost, trpělivost a zapálení pro věc. Jedná se o krásnou automechanickou a tvůrčí činnost. Nabízíme: stravenky, telefon, služební vůz Nutný ...
G.T.S. Poběžovice, spol. s r.o. Poběžovice, Inzerováno déle jak měsíc

Automechanik osobních automobilů PROFIL UCHAZEČE: *vyučen v oboru automechanik, autoklempíř apod. *vhodné i pro absolventy *přehled o vozech a náhradních dílech *platný ŘP sk. B *pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, loajalita *ochota dále se vzdělávat ...
CAR POINT Karlovy Vary s.r.o. Domažlice, Inzerováno déle jak měsíc