BM zemní a stavební práce, s.r.o.

AUTOKLEMPÍŘ

Odeslat

Pracovní náplň
AUTOKLEMPÍŘ, - přijmeme k okamžitému nástupu autoklempíře s praxí
Kontakt: p. Mach, tel.: 603 559 620 - volat od PO - PÁ od 7:00 - 16:00hod
mzda od 29 000 Kč hrubého
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Chudenín.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOKLEMPÍŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: BM zemní a stavební práce, s.r.o.
Ulice: 43
Město: Chudenín
PSČ: 340 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohumil Mach
E-mail: Bohumil Mach
Telefon: +420 603 559 620

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BM zemní a stavební práce, s.r.o.