KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. Prodavači v prodejnách

Prodavači v prodejnách

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Slezská 6, 120 00 Praha2
Zaměstnavatele je nutno prvotně kont.: e-mailem:kht.maloobchod@koh-i-noor.cz
zkušenost s vedením týmu a prodejem, výborné řídící a organizační schopnosti, výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji, schopnost vést a motivovat tým, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
Volné místo prodavači v prodejnách pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 02. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavači v prodejnách

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.
Ulice: Slezská 126
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Vomastková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.