Krijcos CS, a.s.

účetní - podvojné účetnictví

Odeslat

Pracovní náplň
účtování v podvojném účetnictví, uživatelská znalost PC a MS Office podmínkou, zaškolení a odborné kurzy
Volné místo účetní - podvojné účetnictví pro lokalitu Všenory.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní - podvojné účetnictví

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Krijcos CS, a.s.
Ulice: Květoslava Mašity 409
Město: Všenory
PSČ: 252 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libuše Macounová
E-mail: Libuše Macounová
Telefon: +420 257 711 006linka53

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krijcos CS, a.s.