Radek Janča

Pomocný kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Hostinec U Soudku
Svobodka č.p. 60
Halže
347 01 Tachov 1
Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Halže.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Radek Janča
Ulice: 60
Město: Halže
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Janča
E-mail: janca@hostinecusoudku.cz
Telefon: +420 774 441 105

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Radek Janča