TEZAS servis a.s.

Automechanik termokingu

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP min sk.B
absolventy po vyučení zaškolíme
praxe na opravy velkých vozidel, BUS vítána
Volné místo automechanik termokingu pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik termokingu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TEZAS servis a.s.
Ulice: Panelová 289
Město: Praha
PSČ: 190 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Větrovská
E-mail: Jaroslava Větrovská
Telefon: +420 281 023 254

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEZAS servis a.s.