Manipulant dokončení rozvaděčů

  • Suchdol nad Lužnicí

Pracovní místo ( Manipulant dokončení rozvaděčů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro nadnárodní společnost v oblasti výroby a distribuce komponentů pro elektroinstalaci hledáme vhodné uchazeče na pozici Manipulant dokončení rozvaděčů.

Náplň práce:
- dodržování technologických postupů
- dodržování pravidel bezpečnosti
- řízení se zásadami a dokumentací vyplývající ze systému kvality a životního prostředí a BOZP

Požadujeme:
- základní popř. SOU vzdělání
- oprávnění k řízení VZV
- manuální zručnost, flexibilita

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- nástupní plat od 15 000 Kč + prémie za docházku - stravenky, příplatková práce

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na cvcb@bohemia-manscraft.cz. Do předmětu uveďte MANIPULANT, kód C71613
Volné místo manipulant dokončení rozvaděčů pro lokalitu Suchdol nad Lužnicí.