Specialisté prodeje nemovitostí

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Specialisté prodeje nemovitostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dumrealit.cz vypisuje výběrové řízení na pozici specialista prodeje nemovitostí. Chcete změnu? Už Vás nebaví stereotypní práce a neustálá kontrola ze strany nadřízených? Nabízíme Vám možnost spolupráce s léty prověřenou a stále se rozvíjející společností, která je jednou z nejúspěšnějších realitní sítí u nás.
Požadujeme:
o Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
o Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
o Odvahu stát na vlastních nohou a chtít v životě něco dokázat
o Chuť neustále se zlepšovat
o Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
o Zkušenosti z obchodu, telemarketingu výhodou
o Zkušenost v realitách není podmínkou
o Výhodou je znalost cizího jazyka a vlastní automobil
Nabízíme:
o Zázemí největší domácí realitní značky DUMREALIT.CZ
o 24 hodinová podpora týmů profesionálů, zkušených managerů, advokátů
o Zavedený a propracovaný systém školení
o Individuální přístup, flexibilní pracovní doba
o Jedinečný kariérní systém, možnost rychlého postupu až na vedoucího týmu, pobočky
o Nadstandardní finanční ohodnocení založené na Vašich výsledcích
o Propracovaný interní systém, který Vám umožní rychle obchodovat s Vašimi spolupracovníky
o Účinnou reklamní podporu, export více než na 80 realitních serverech
Volné místo specialisté prodeje nemovitostí pro lokalitu Kutná Hora.