Mistři výroby

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mistři výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTŘI VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti;
znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru zpracování masa výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: organizuje a řídí výrobu na přiděleném středisku v souladu s požadavky dispečinku a výroby, zajišťuje operativní potřeby střediska, kontroluje výkazy, produktivitu práce, zapisuje a archivuje data, zadává data do systému, vystavuje objednávky, kontroluje dodržování předpisů, kontroluje stav a hospodaření s technologickým a ostaním zařízením střediska, řídí a odpovídá za náklady svěřeného úseku , přiděluje, koordinuje, kontroluje, metodicky vede a hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku , sleduje a zaznamenává docházku, práci přesčas a absenci svých podřízených zaměstnanců , předkládá návrhy změn personálního obsazení svých podřízených zaměstnanců, zajišťuje dodržování zásad bezpečné práce
předává podklady a informace nutné ke zpracování výrobní dokumentace, podílí se na zpracování inventur, výrobních plánů, provozních a sanitačních řádů a dalších dokumentů souvisejících s přiděleným střediskem
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnoce, zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; moderně vybavené pracoviště; systém zaměstnaneckých výhod - vánoční odměna, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené , lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné tarify el.energie a volání, atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-12 hod. na čísle