Technický/á kreslič/ka - strojní konstruktér/ka

  • Cheb

Pracovní místo ( Technický/á kreslič/ka - strojní konstruktér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Americká 278/16, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: cca 30.000,- Kč (dle zkušeností a schopností). Jsme firma v Chebu vyrábějící tandemové přívěsy, podvalníky a výměnné kontejnery pro nákladní vozidla. Pracovní doba: Po-Pá (začátek směny možný v rozmezí 6:00-7:30 h, adekvátně konec směny v rozmezí 14:30-16:00 h). Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, praxe a znalost konstrukční práce v CAD programech, zkušenosti v oblasti TPV, znalost NJ výhodou, schopnost systematické práce, samostatnost, spolehlivost, nutná vlastní samostatná iniciativa a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: kvalitativní měsíční a roční prémie, příspěvek na penzijní připojištění, stabilní a perspektivní zaměstnání, 20 dní dovolené, pravidelná zdravotní péče pro zaměstnance, společenské firemí akce. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail info@kovoengineering.cz nebo na adresu KOVO Engineering s. r. o., Americká 16, 350 02 Cheb; možný je i osobní kontakt na adrese Americká 16, 350 02 Cheb (Po-Pá 7:30-9:30 h na sekretariátu společnosti - strukturovaný životopis s sebou); odpovědi na případné dotazy zodpovíme na tel. č. 354 433 328.
Volné místo technický/á kreslič/ka - strojní konstruktér/ka pro lokalitu Cheb.