Hlavní stavbyvedoucí

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Hlavní stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stavební společnost SYNER Morava, a.s. se sídlem ve Zlínském kraji s celorepublikovou působností hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici:
HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ
- Náplň práce: samostatné vedení staveb a realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, harmonogramem a ekonomickými pravidly společnosti, zabezpečení lidských a materiálních zdrojů pro realizaci zakázek, spolupráce na technickém, technologickém a organizačním řešení stavby, odpovědnost za hospodářských výsledek staveb
- Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, praxi VŠ 5 let, SŠ 8 let, organizační schopnosti, zodpovědnost, iniciativu, důslednost, znalost stavebního zákona, stavební legislativy, problematiky smluv, autorizaci, schopnost prosadit se a převzít odpovědnost, řidičský průkaz sk.B, práce na PC
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, zajímavou práci v prosperující firmě, která se řadí k nejvýznamnějším ve svém oboru, dle dohody přidělení služebního vozu i k soukromému používání, široký systém zaměstnaneckých výhod
- Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu: SYNER Morava a. s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: mikelova@synermorava.cz
Volné místo hlavní stavbyvedoucí pro lokalitu Kroměříž.