KONTROLOR KVALITY

  • Hodkovice nad Mohelkou

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* vizuální kontrola automobilových dílů, kontrola poškození, poškrábání
* kontrola zda jsou komponenty v pořádku
* přebalování dílů
* měření dílů měřícími přístroji
* zadávání zkontrolovaných dat do počítače
Profil ideálního kandidáta:
* zkušenosti s kontrolou kvality nebo prací operátora výroby PODMÍNKOU
* zkušenosti v automotive výhodou
* dobrý zrak, spolehlivost,
* ochota pracovat v 3 směnném provozu
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, později možnost prodloužení
Možnost práce i pouze o víkendech na dohodu o pracovní činnosti
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a stravné.
Nástup možný IHNED.
Hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o pracovní činnosti
Hlásit se předem telefonicky, e-mailem nebo osobně v kanceláři na Soukenném nám. 115/6
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Hodkovice nad Mohelkou.