pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro

  • Strakonice

Pracovní místo ( pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice: Pracovník - pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče v domově pro seniory.

Popis: Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní obslužné péče o uživatele při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.

Místo práce: Domov pro seniory, Rybniční 1282, Strakonice

Pracovní úvazek: plný - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Směnnost: směnnost v nepřetržitém provozu - 3 směny

Požadované vzdělání:
a) vzdělání v oboru
b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách

Platové podmínky: 5. třída + stupeň dle počtu započitatelné praxe dle platných platových tabulek
Nástupní hrubý plat 14 400,- 17.580,- Kč. Příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení.

Nabízíme dále: Příplatek na stravování a na penzijní připojištění.
Odborný růst, perspektivní práci v moderním prostředí, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme: Profesionální vystupování, komunikaci zvláště s lidmi se zdravotním postižením, laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikační dovednosti, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Vhodné pro muže i ženy.

Kontakt: Životopis je možné předat osobně na personálním oddělení ředitelství MěÚSS, Jezerní 1281, Strakonice nebo e-mailem na vera.mrackova@muss.strakonice.eu , dotazy na tel: 383 312 274, 722 095 729 - Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice
Volné místo pracovník - pracovnice v s